نشریه خبری کافه نیوز دالاس

تبلیغات در تارنمای Dcafenews

- Advertisement -

تبلیغات در تارنمای کافه نیوز دالاس (Dcafenews)

هر پیشه ای در دنیای تجارت، نخست بقای خود و سپس توسعه خود را امری حیاتی ارزیابی می کند. در دنیای آزاد رقابت، حاکم در خارج از مرزهای ایران فرهنگی، بیگمان بسیاری از تجارت های فارسی زبان چشم امیدشان برای بقا به هم وطنانی است که آگاهند در صورت حمایت از تجارت ها و کسب و کارهای هم فرهنگیان و هم زبانان خود، زمینه بالندگی و رشد این تجارت ها را تا جایی ایجاد می کنند که روزی شاید هم وطنانی دیگر برای این کسب و کارها همکار آنها شوند و در عین حال هم وطنان و مهاجران از سرویس نیکوی این عزیزان در خارج از کشور بهره مند می شوند.

تارنمای Dcafenews که نوعی نشریه الکترونیکی هست و برخی صفحات آن بصورت هفتگی و برخی روزانه به روز می گردد، در نظر دارد با حمایت شما به سوی یک خبررسان فعال مستقل برای فارسی زبانان آمریکای شمالی تبدیل گردد؛ فعالیت خود را از شهر دالاس شروع کرده است. در این راستا، از فرصت به دست آمده بهره برده است و خدمات تبلیغات که قلب تپنده تجارت ها در دنیا است را برای هم وطنان فارسی زبان در تارنمای خود مهیا نموده است و سبب افتخار است که تارنمای ما پذیرانی آگهی های فارسی زبانان در سرتاسر دنیا بخصوص آمریکای شمالی باشد.
شایان ذکر است تارنمای Dcafenews نشریه مستقل بدون وابستگی به هیچ جریان و حرکتی است و موافق گردش آزادانه اطلاعات در بین ایرانیان بدون در نظر گرفتن مقاصد از پیش تعیین شده است و این امر سبب می گردد که شما با اطمینان به جمع شرکت های تجاری ما بپیوندید.

برای آگاهی کامل از این قیمت ها می بایست یادآورشویم قیمت های زیر، قیمت های خام تبلیغات ما می باشد، اما قیمت های زیر بر اساس شرایط مکانی می تواند شامل تخفیف های قابل توجهی گردد. این تخفیف ها به تفکیک در جدول برای شما مشخص شده است که خواهشمندیم آنها را به دقت مطالعه نمایید. پیش از مطالعه برای روشنی موضوع به کلید واژه های زیر نیز توجه بفرمایید.

جانمایی اگهی : محل قرار گیری آگهی

مدت زمان نمایش آگهی: حداقل زمان نمایش آگهی شما بر روی تارنماست

تعداد تبلیغات همراه: بیانگر شرکت هایی هستند که همراه شما در این جایگاه قرار می گیرند و با هر بار به روز شدن صفحه، نمایش تبلیغات نیز به روز می شود تا عدالت بین شرکت های در زمان استفاده از تارنما رعایت شود.در صورت مخاطبی برای نخستین بار به تارنما اولین نمایش تبلیغ نیزرندوم می باشد و بصورت چیدمان ترتیبی نیست.

قیمت مشترک: قیمت هر تبلیغ را بطور مشترک با سایر تجارت ها در یک محل بیان می سازد.

قیمت مستقل : در صورتیکه شما مایل باشید کل بنر در یک جانمایی در اختیار شما باشد و فقط تبلیغ شما در آن نمایش داده شود.

نکته1: تبلیغات مستقل نمی تواند بیشتر از سه ماه برروی تارنما قرار بگیرند و می بایست بین هر سه ماه یک وقفه دو ماه بر روی آنها صورت گیرد تا تمام علاقه مندان به تبلیغات بتوانند از این جانما بطور مساوی آن بهره مند گردند.

قیمت آگهی ها به دلار آمریکا

کلاسجانمایی آگهیمدت زمان نمایشبیشترین تعداد تبلیغات همراهاندازه (پیکسل)قیمت مشترکقیمت مستقلتخفیف ساکنین دالاستخفیف ساکنین تگزاس
Aصفحه اصلی تارنما- بالا – مستطیل شکل – نمایش همزمان در بالای تمام صفحات داخلییک ماه3970×25045090045٪30٪
Bدر وسط صفحه سمت راست و چپ – مربعی شکلیک ماه3336X22830080035٪25٪
Cپایین صفحه – مستطیل شکل – نمایش همزمان در پایین تمام صفحات داخلییک ماه3728×9020050025٪15٪
صفحه آمریکاسمت چپ صفحهیک ماه3336X22815040025٪15٪
صفحه تگزاسسمت چپ صفحهیک ماه3336X22814037015٪0
صفحه دالاسسمت چپ صفحهیک ماه3336X2281303000

0

 

نکته2: کارهای فرهنگی مرتبط با فرهنگ فارسی زبانان شامل همایش ها، جشنواره ها، فستیوال ها و نمایش فیلم های ساخته شده در کشورهای فارسی زبان بر روی تمام تبلیغاتی بصورت مشترک 80 درصد و بر روی قیمت تبلیغات مستقل 75 درصد دارای تخفیف می باشند. ) کنسرت های خوانندگان مشمول این تخفیف نمی باشد).

نکته 3: بجز کلاس های A و B سایرقیمت های بالای بدون هزینه طراحی توسط تیم طراحی می باشد وهزینه طراحی برپایه ثابت یا متحرک بودن جداگانه محاسبه می شود.


جهت سفارش آگهی، لطفا درخواست خود را به نشانی ایمیل زیر ارسال نمایید:

adv@dcafenews.com

Haideh Bashash