نشریه خبری کافه نیوز دالاس

چگونه کردیت کارت خود را با حداقل کارمزد و بدون مشکل بهره Cash Advance به دلار نقد تبدیل کنید

از آنجایی که در این دوران کرونا، همه با چالش پرداخت کرایه خانه یا قسط خانه ها آن هم به اجبار در خیلی از محل ها با چک یا مانی اوردر مواجهه شده اند. این روش شاید به شما فرصت خریدن زمان را بده که وضعیت مالی را کمی بهبود ببخشید.

۱۰۰

- Advertisement -

از آنجایی که در این دوران کرونا، همه با چالش پرداخت کرایه خانه یا قسط خانه ها آن هم به اجبار در خیلی از محل ها با چک یا مانی اوردر مواجهه شده اند. این روش شاید به شما فرصت خریدن زمان را بده که وضعیت مالی را کمی بهبود ببخشید. بهتر است از کردیت کارتی در این مورد استفاده کنید که دست کم تا یک سال حداقل میزان پرداختی شما 25 دلار باشد که بیشتر کردیت کارتهایی که در سال نخست استفاده آنها هستید این امکان را ارائه می دهند.

نخست دو حساب PayPal  با دو ایمیل مختلف برای خودتان باز کنید و شماره حساب های مختلفی با این ایمیل ها در PayPal بسازید. در یکی از آنها کردیت کارت یا کردیت کارت های خود را ستاپ کنید و در دیگری اکانت بانگی یا دبیت کارتهایتان را، بعد از آن از حسابی که کردیت کارتهای خود را ستاپ کردید مبلغ رو بفرستید به آن یکی حساب خودتان و برای انتقال مبلغ از Paypal بخواهید که از کردیت کارت شما استفاده کند.

مبلغ بعد ده دقیقه به حساب دیگر شما وارد می شود  و در ازای هر 1000 دلار 2.9 درصد یعنی 29.30 دلار کسر می کند و مبلغ 970.70 به حسابتان واریز می شود. شما حال یک ماه وقت دارید بدون بهره  ای که به یک برداشت نقدی از کردیت کارت به اسم Cash Advance می خورد و فقط با پرداخت حدودن 30 دلار پول نقد از کردیتتان دریافت کرده باشد.

- Advertisement -

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.