نشریه خبری کافه نیوز دالاس

اگر دنبال کار هستید برای شغلی با “عنوان مدیریت ارسال کالا ازخانه” اقدام نکنید!!

مدیر ارسال کالا یا بعبارتی Shipping Manager کاری به اصطلاح ساده است، بخصوص اگر از خانه باشد که در واقعیت اینکار هرگز از خانه صورت نمی گیرید و این عنوانی پوششی است.

۳۱۱

- Advertisement -

مدیر ارسال کالا یا بعبارتی Shipping Manager کاری به اصطلاح ساده است، بخصوص اگر از خانه باشد که در واقعیت اینکار هرگز از خانه صورت نمی گیرید و این عنوانی پوششی است. در این شغل به ادعای استخدام کنندگان شما در خانه می نشینید، کالاهایی را دریافت می نمایید و سپس به اداره پست مراجعه کرده و کالاها را پس از بسته بندی مجدد وقراردادن در یک جعبه به نشانی که به شما داده می شود با هزینه شرکتی استخدام کننده بدون نگرانی ارسال می کنید و Tracking Number یا همان شماره پیگیری را در وب سایت و حساب کاربری که برای شما ساخته اند آپدیت می نمایید و به دلیل این مدیریت دقیقتان مبلغی بالغ بر 4000 دلار در ماه در پایین ترین حالت دریافت می کنید.

ادعای استخدام کنندگان این است که قصد دارند در شهر شما دفتری برای این کار بزنند ولی نمی خواهند بیزینس های کنونی را از دست بدهند و بعد از ارسال یک پرسش نامه برای شما و گرفتن مشخصات شما و نشانی شما، پس از چند روز سکوت ناگهان شما را قبول می کنند و سپس از شما مشخصات بانکی می خواهند برای واریز حقوقتان و یک وب سایت خیلی شیک با کلی توضیحات که شما در آن حساب کاربری دارید به شما می دهند و کار شروع می شود. سختی کار فقط خرید جعبه و وسایل بسته بندی است.

کار بسیار ساده است، هر روز حسابتان را چک می فر مایید و می بینید کالاهایی برای شما می آید آنها را دریافت می کنید، باز می کنید و عکس می گیرید از آنها و در حسابتان در جلوی هر کالایی که برای شما لیست کرده اند قرار می دهید و سپس همه کالاها را آنگونه که سایت به شما می گوید، چند تا چند تا در یک جعبه قرار داده و گاه به نشانی های مختلف بر اساس برچسب پستی که در احساب شما در وب سایت قرار داده اند پست می نمایید. به همین سادگی و شاید در دو هفته اول بیشتر از 8 بسته نباشد. اما مشکل کجاست؟

اینکار مدیریت ارسال نیست اینکار نامش Reshipping یا ارسال مجدد است. اینکار در آمریکا ممنوع است. شما وارد بازی خطرناکی شده اید. این شرکت ها وجود خارجی ندارند و در کشورهای دیگر مثلن ثبت شده اند ( بیشتر روسیه و برزیل و به تازگی پرو). آنها کارتهای بانکی بسیاری را هک کرده اند و به اطلاعات آنها دسترسی پیدا کرده اند. آنگاه با مشخصات شما که در فرم استخدام داده اید با این کارت ها خرید می کنند و خرید ها به درب خانه شما می آید و شما دریافت و آنها را برای مقصدی در خارج از آمریکا پست می کنید.

در واقع دزدان کارت های بانکی با شما در حال پاک کردن ردپای خود هستند. ناگهان روزی پلیس می رسد خدمت شما با لیستی از خرید هایی با کارت های دیگران با نام و نشانی شما و بعد دسترسی شما به سایت آن شرکت هم قطع ناگهان با اولین ایمیل مشکوک از سمت شما یا حتا بعد از هشت بسته ارسالی، قطع می شود و هرچقدر قسم و آیه و … هم بخورید شواهد نشان می دهد کار، کار شما بوده است و شما نه تنها 4000 دلار نگرفته اید بلکه با یک جرم در پرونده خود مواجه شده اید و آقایان و خانوم های دزد با کالاهای ارسال شده توسط شما ( حتا هزینه پست به آن کشور را هم با یکی از همان کارتهای دزدی پرداخت می کنند) و فروششان در کشور پول را نقد کرده و لذتش را می برند.

آگاه باشید این شرکت ها در سایت های بزرگ شغل یابی مثل Indeed، Job Monster و… فرم درخواست استخدام همانند شرکت های آمریکایی قرار داده اند و بازشناسایی آنها کاری دشوار است.پیشتر این شرکت های عملن به واژه Reshipping اشاره می کردند ولی اکنون در زیر پوشش عنوان های دیگر طعمه های خود را شکار می کنند.

آمریکا کشور کسب درآمد راحت نیست…فراموش نکنیم.

Haideh Bashash

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.