نشریه خبری کافه نیوز دالاس

به دستور فرماندار تگزاس کلیه بارها، محل های قایقرانی تعطیل و رستوران ها با 50 درصد ظرفیت مجاز به کار می باشند

گرگ ابوت فرماندار تگزاس روز جمعه در دستوری کلیه بارها و محل های قایقرانی را بسته اعلان کرد و همچنین دستور داد رستوران ها در همه ایالت فقط با 50 درصد ظرفیت کار کنند.

۳۰۶

- Advertisement -

گرگ ابوت فرماندار تگزاس روز جمعه در دستوری کلیه بارها و محل های قایقرانی را بسته اعلان کرد و همچنین دستور داد رستوران ها در همه ایالت فقط با 50 درصد ظرفیت کار کنند.

او عنوان کرد، همیشه در صحبت هایش ذکر کرده است در صورت افزایش بیماران کرونا آماده است که پرچم سرخ را در ایالت بالا بگیرد و کلیه مشاغل و فعالیت ها را متوقف نماید. او در سخنانش از مقامات محلی خواست کنترل بیشتری بر روی تجمعات بخصوص در تعطیلات پیش روی در 4 جولای داشته باشند.

او این اقدامات را هدفمند عنوان کرد و گفت دولت تگزاس می بایست با احتیاط حرکت کند زیرا طبق آمار بهداشت عمومی میزان فراگیری این بیماری در ایالت تگزاس باز به نزدیکی عدد 10 درصد رسیده است و بالای این عدد او را مجبور خواهد کرد فرمان های سنگین تری در مورد بسته شدن مکان های عمومی و برخی فعالیت ها بدهد.

او در سخنانش عنوان کرده است در بررسی پرونده ها مشخص شده است، بیشتر مبتلایان در تگزاس بخاطر حضور در بارها مبتلا شده اند و این دستور شاید سبب کاهش این آمار گردد.تمامی بارها می بایست از ظهر جمعه تعطیل شوند و فقط محل های فروش مشروبات الکلی برای خرید و بردن به منزل می توانند باز باشند.رستوران ها در قسمت لابی می توانند تا دوشنبه باز باشند اما از دوشنبه به بعد می بایست ظرفیت لابی را فقط تا 50 درصد ظرفیت مجاز نمایند.

قایق سواری، همچنین قایق های بادی و پارویی نیز تعطیل می باشند و تجمعات بیش از 100 نفر باید از مقامات محلی پیش از برگزاری مجوز دریافت نمایند. شایان ذکر است دستورالعمل جدید اجرایی ابوت، در مورد رعایت حداکثر جمعیت در فضای باز، برای مواردی مانند خدمات مذهبی ، اردوگاه های جوانان، مسابقات ورزشی و پارک های تفریحی صادق نیست و آنها مجاز هستند برنامه های خود را بدون هماهنگی مقامات محلی اجرا کنند. غیر از این موارد برای تجمعات یا شهرداری شهری که در آن تجمع می خواهد برگزار شود و یا قاضی محلی می تواند مجوز دهد.

ابوت می گوید این فرمان ها جهت حفظ بهداشت عمومی موقتی هستند و با توجه به آمار رو به افزایش مبتلایان بیمارستان های هیوستن، دالاس و سایر مناطق شهری اتخاذ شده است.روزهای گذشته فرماندارتگزاس عنوان کرده بود که مردم تگزاس باید بدانند که هر زمانی ممکن است دوباره مجبور شوند به خانه های خود بازگشته و خانه نشین شوند. همه این تصمیمات بستگی به رشد کرونا در ایالت دارد و رعایت مردم تگزاس در زمینه های اجتماعی و بهداشتی در این امر مهم است.

- Advertisement -

منبع https://www.dallasnews.com/news/public-health/2020/06/26/texas-gov-greg-abbott-closes-bars-dials-back-restaurants-to-half-capacity-shuts-river-rafting/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.