نشریه خبری کافه نیوز دالاس

استفاده از ماسک را اجباری کنید، قاضی کلای جنکینز خواستار دستور فرماندار تگزاس شد

استفاده از ماسک را اجباری کنید، قاضی کلای جنکینز خواستار دستور فرماندار تگزاس شد

۱۸۹

- Advertisement -

قاضی کلای جنکینز یکی از قضات دالاس کانتی، طی نامه ای از فرماندار ایالت تگزاس، گرگ ابوت خواسته است که استفاده از ماسک را الزامی کند زیرا تا روز یکشنبه تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در منطقه دالاس 570 مورد جدید ثبت کرده است.
این نامه 27 ماه جون ارسال شده است و قاضی جنکینز علاوه بر استفاده اجباری از ماسک در مناطق خاصی از گرگ ابوت خواسته است ماندن در خانه را جهت ایمنی برای 30 روز دیگر تمدید کند.
در این نامه توصیه های کمیته بهداشت عمومی ، گروهی متشکل از اپیدمیولوژیست محلی، پزشکان بیماری عفونی، مدیران بیمارستان و سایر کارشناسان بهداشت ارائه شده است. در این اظهار نظرتوصیه هایی وجود دارد اما اجازه می دهد تا مشاغل با ظرفیت 50٪ کماکان باز باشند، محدودیت 10 نفر برای اجتماعات داخلی و تعطیل کردن سالن های ورزشی، کلاب های تفریحی و سینماها کماکان برقرار باشد.
روز یکشنبه جنکینکز از مردم خواست که توصیه ها بهداشتی را رعایت کنند حتا اگر توصیه دولتی  برای آن وجود نداشته باشد. گزارش های نشان می دهد بیشتر مبتلایان اخیر( نزدیک به 80 درصد) مربوط به کارگران بخش زیر بنایی بوده است که مجبور بوده اند به سرکار بروند، اما بیشترین میزان مبتلایان در این منطقه کماکان مربوط به تجمعات بزرگ تفریحی بوده است.

- Advertisement -

منبع دالاس مورنینگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.