نشریه خبری کافه نیوز دالاس

دانشمندان مرکز پزشکی Southwestern UT، نوعی داروی التهاب را به عنوان درمان کرونا بررسی می کنند

دانشمندان مرکز پزشکی Southwestern UT، نوعی داروی التهاب را به عنوان درمان COVID-19 بررسی می کنند

۱۵۶

- Advertisement -

دانشمندان مرکز پزشکی دانشگاه Southwestern UT یک روش درمانی احتمالی COVID-19 را شناسایی کرده اند و ممکن است به زودی روی بیماران در منطقه دالاس آزمایش شود.

Atovaquone ، دارویی که بیشتر در بیماران HIV برای درمان التهاب ریه استفاده می شد، از تکثیر SARS-CoV-2 جلوگیری می کند. در حالی که نتایج به دست آمده بر روی کامپیوترها و نرم افزارها امیدوارکننده است ، اما هنوز خطاهای آنها بررسی نشده است.

مدل های رایانه ای نشان می دهند که atovaquone به بخش مهمی از ویروس متصل می شود و مانع بسیاری از فعالیت های ویروس می شود، اما محققان هنوز این موضوع را در آزمایشگاه تأیید نکرده اند.

کارشناسان توصیه می کنند که این دارونخست بر روی حیوانات آلوده آزمایش شوند تا از عوارض جانبی آن اطمینان حاصل شود و سپس بر روی آزمایش بر روی انسان تجویز شود..

در اواسط ماه جون ، سازمان غذا و داروی آمریکا پس از مشخص شدن اینکه داروهای ضد مالاریا منجر به مشکلات قلبی در برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 شده است، تجویز فوری استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکین را لغو کردند. اگرچه این داروها توسط FDA برای درمان مالاریا تأیید شده و توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ تبلیغ شده بود، اما مطالعات نشان می داد که خطرات بالقوه این داروها از مزایای مبارزه با SARS-CoV-2 بیشتر است.

دانشمندان هشدار می دهند که اگرچه داروهایی مانند آتواکون ممکن است امید به درمان های آینده را فراهم کند، اما کماکان زود است که بگوییم این داروها چقدر مؤثر هستند. تحقیقات در مورد درمان های COVID-19 با سرعت زیادی در حال پیشرفت است زیرا دانشمندان نتایج را بر روی مدل های کامپیوتری تست می کنند، درست پیش از آنکه آزمایشگاهها فرصت تست را داشته باشند و اینکار مانع هدر رفتن زمان و امید به رسیدن نیسته را سریعتر می نماید.هم اکنون بسیاری از تیم های مختلف با استفاده از فناوری پیشرفته روی انواع داروها و پرسش های مرتبط با آنها با فناوری در حال کار کردن هستند. در منطقه DFW ، دانشمندان دانشگاه North Texas از سوپر رایانه ها برای این برررسی استفاده می کنند و امیدوارند به زودی بتوانند نتایج مطلوبی کسب کنند.

- Advertisement -

منبع دالاس مورنینگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.