نشریه خبری کافه نیوز دالاس

مارگاریتا و موارد دیگر: تگزاس به رستوران ها و برخی بارها اجازه می دهد تا نوشیدنی های مختلط (میکس) را به صورت بیرون بر بفروشند.

مارگاريتا و موارد دیگر: تگزاس به رستوران ها و برخی بارها اجازه می دهد تا نوشیدنی های مختلط (میکس) را به صورت بیرون بر بفروشند.

۱۵۳

- Advertisement -

برای دومین بار در طول بیمارى همه گیر، کافه های تگزاس هفته گذشته به دلیل افزایش موارد کروناویروس مجبور شدند درهای خود را به روی عموم ببندند.  بار دیگر ، براى برخی از آنها گزینه فروش نوشیدنی هاى بیرون بر و تحویل درب منزل پیش رو گذاشته شد.اما حداقل آنها این بار تلاش نخواهند کرد کیت ها را با بطری های کوچک مخلوط کنند.
طبق اطلاعیه کمیسیون نوشیدنیهای الکلی تگزاس (TABC) در تاریخ 27 ژوئن ، رستوران ها و بارهای تگزاس با مجوز نوشیدنی مختلط (میکس) می توانند نوشیدنی های مختلط را تهیه و فقط به همراه غذا بصورت بیرون بر بفروشند.
نوشیدنی های مختلط (میکس) قبلاً طبق قانون نوشیدنی های الکلی مجازبه فروش بصورت بیرون بر نبودند.اما اکنون این حکم بارها را ملزم مى کند به عنوان مثال ، برای فروش مارگریتا با تکیلا آنها را در مینى بطرى هاى جداگانه قرار دهند و می فروشند. رئیس دولت تگزاس ابوت ناچار شده است برای باز ماندن مشاغل از قوانین خاصی چشم پوشی کرده است.
طبق دستورالعمل های جدید ، الکل باید با غذا سفارش داده شود ، اگرچه هیچگونه نسبت غذایی و نوع غذایی خاصی براى نوشیدنی عنوان نشده است.  نوشیدنی های مخلوط باید در محل تهیه و بسته بندى شوند.  آنها باید با نشان مشروبات الکلی با نام مشاغل  برچسب گذارى شوند  و سپس در کیسه هایی که درب آنها زیپ دارد قرار داده شوند.همچنین امکان جابه جایى نوشیدنی های مختلط از طریق وسایل حمل و نقل مسافربرى امکان پذیر نیست.  تحت این چشم پوشی ، نوشیدنی های مختلط نیز می توانند توسط خدمات تحویل غذا از طرف فرد دیگری به مشتری تحویل داده شوند.

Haideh Bashash

منبع دالاس مورنینگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.